NAILTECH Anna Rosińska • Kapturki do frezarki


NAILTECH Anna Rosińska

62-064 Plewiska, Fabianowska 12b

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

#


Skrócony opis: NAILTECH Anna Rosińska • Kapturki do frezarki

Nie ważne, czy jesteś profesjonalną stylistką paznokci, czy dopiero raczkujesz w tym pięknym zawodzie, z pewnością zainteresują Cię idealne dla kogoś, kto nie ma możliwości przeprowadzania dezynfekcji narzędzi, kapturki do frezarki o różnej ziarnistości i średnicy. W ofercie sklepu ze strony nailtech.pl znaleźć można zarówno kapturki o grubej, średniej i drobnej ziarnistości i o średnicy 13 i 10 mm.

Dobierając odpowiednią granulację kapturka, możesz wykonać takie zabiegi, jak obrabianie masy żelowej i akrylowej, usuwanie zrogowaciałego naskórka z wałów okołopaznokciowych i pięt, a także matowienie płytki paznokcia pod dalsze zabiegi. Są one oferowane jako pojedyncze sztuki i w zestawach, które są zdecydowanie bardziej opłacalne, gdyż po pierwsze są tańsze, po drugie nie musisz wielokrotnie płacić za kuriera. Jeżeli wciągnęło Cię to hobby i masz coraz więcej chętnych wśród znajomych i rodziny, a także sama chcesz zawsze mieć piękne paznokcie, zdecyduj się właśnie na ten rodzaj pilniczków, które umożliwią Ci nie tylko dobrą zabawę, ale także wykonanie satysfakcjonujących zabiegów.

  • Użytkownik Marta Kalinowska dodał komentarz 2019-11-15 10:43:01
  • Od tej firmy udało mi się zakupić bardzo solidne kapturki do frezarki, która bardzo mi się przydaje przy malowaniu paznokci.
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

Centrum Rehabilitacji Fizjomedica


Czarnieckiego 1c, Gniezno

Zobacz >

Willa Arkadia


Spławie 48A, Poznań

Zobacz >

Supernova Sławomir Tomaszewski


Wołczyńska 18, Poznań

Zobacz >