Sprzątanie biura warszawa ursynów


Sprzątanie biur BŁYSK

05-118 Legionowo, Pałacowa 2

Numer telefonu: 603 937 000

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://blysk.net/firma-sprzatajaca-ursynow/


Skrócony opis: Sprzątanie biura warszawa ursynów

Renomowana firma BŁYSK oferuje kompleksowe usługi sprzątające. Pracownicy korzystają z najwyższej jakości środków czyszczących oraz nowoczesnego sprzętu, co gwarantuje szybkie i dokładne wysprzątanie pomieszczenia (odkurzanie, usuwanie kurzu i innych zabrudzeń, mycie blatów i szafek w pokojach socjalnych). Poza tym przedsiębiorstwo zajmuje się praniem wykładzin oraz myciem okien i różnych przeszkleń. Wszelkie prace są przeprowadzane zgodnie z przepisami BHP. Z pewnością ważną informacją dla wielu przedsiębiorców będzie fakt, że podmiot może dostarczyć środki higieniczne.

Cena usługi jest ustalana indywidualnie i zależy od różnych czynników, np. wielkości pomieszczeń, czynności, które pracownicy będą wykonywać, potrzebnych preparatów chemicznych.

Sprzątanie biura obejmuje Warszawę (dzielnicę Ursynów, Mokotów, Wola). Więcej informacji na temat oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej. Warto podjąć współpracę z profesjonalistami, którzy cieszą się dobrą opinią w branży.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Pelikanów 31/33, Warszawa

Zobacz >

Promosmycze.eu


Zamiejska 1, Warszawa

Zobacz >