Pedicure medyczny Szczecin • Podis - Centrum Podologii


Podis - Centrum Podologii

70-413 Szczecin, Mazowiecka 1

Numer telefonu: 669 300 438

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://podis-szczecin.pl/


Skrócony opis: Pedicure medyczny Szczecin • Podis - Centrum Podologii

Kiedy zwykły pedicure, wykonywany w salonie kosmetycznym, to za mało, bo na przykład ma się silne zrogowacenia na stopach i modzele, albo z jakiegoś powodu nie można go wykonać, z pomocą przychodzi gabinet Podis. Oferuje on pedicure medyczny w Szczecinie, zajmując się między innymi osobami z cukrzycą czy chorobami naczyń. Zgłosić można się też jednak do niego w mniej poważnych przypadkach, na przykład cierpiąc z powodu odcisków, modzeli, wrastających paznokci czy choćby mając tendencje do nadmiernego rogowacenia naskórka.

Specjalista oceni sytuację, zaleci odpowiednie postępowanie, może też dać środki do użytku domowego, na przykład preparaty do leczenia odcisków czy grzybicy. Czasami zachodzi też konieczność przeprowadzenia zabiegów w gabinecie, jak zakładanie klamry na wrastający paznokieć czy rekonstrukcja paznokcia bądź usunięcia odcisków i modzeli.

Zabiegi takie dają bardzo dobre efekty, przywracają zdrowie stóp oraz ich estetyczny wygląd, pozwalają też pozbyć się dolegliwości bólowych.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Kapitan Cook


Rejtana 12A, Luboń

Zobacz >

SYSTEM 1 Sp. z o. o.


E. Plater 25A, Szczecinek

Zobacz >

MASI dr Mariusz Domagalski


Wielka Odrzańska 30, Szczecin

Zobacz >