Dania kuchni polskiej poznań - Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”


Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”

61-758 Poznań, Garbary 54

Numer telefonu: 509758444

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

#


Skrócony opis: Dania kuchni polskiej poznań - Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”

Jeśli szukasz restauracji, w której zjesz posiłek bezglutenowy, powinieneś odwiedzić Oberżę pod Dzwonkiem w Poznaniu. Kucharze serwują dania kuchni polskiej w nowej, zdrowszej odsłonie dla osób, które chorują na celiakię lub z innej przyczyny wyłączyły gluten ze swojej codziennej diety. Jeśli jednak jeszcze o niej nie słyszałeś, wejdź na jej stronę internetową i zapoznaj się z historią restauracji.

Właścicielka tej oberży — Aleksandra Korytowska, zamieniła ten lokal w prawdziwą ambasadę dobrego smaku. Bez wątpienia każdy znajdzie tam coś dla siebie. Miłośnicy dziczyzny skosztują wyśmienitej sarniny w formie tatara z dodatkiem grzybów marynowanych. Z kolei wegetarianie, rozsmakują się w sałatce z dodatkiem winogron, orzechów włoskich i świeżego, aromatycznego kopru.

Niezależnie od wyboru, jedno jest pewne — każdy produkt pochodzi od okolicznych dostawców, dając gościom zasmakować lokalnych specjałów. Jednym z nich jest staropolski stół pieczonych mięs i wędlin, który może stać się główną atrakcją każdej imprezy. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z restauracją telefonicznie.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Centrum Rehabilitacji Fizjomedica


Czarnieckiego 1c, Gniezno

Zobacz >

Willa Arkadia


Spławie 48A, Poznań

Zobacz >

Supernova Sławomir Tomaszewski


Wołczyńska 18, Poznań

Zobacz >