Przejazdy busem do Anglii


MikeBus

22-100 Chełm, Kredowa 7

Numer telefonu: 883086384

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://anglia-polska-busy.pl/oferta/busy-z-polski-do-anglii/


Skrócony opis: Przejazdy busem do Anglii

Firma MikeBus oferuje przejazdy busem do Anglii, niezależnie od tego, czy dana osoba podróżuje w celach zawodowych, czy też prywatnych. Są one realizowane w systemie „door to door”, co dla klientów jest bardzo wygodne, ponieważ pomaga uniknąć stresujących przesiadek, wydłużających czas dotarcia na miejsce. Jest to doskonały wybór szczególnie wtedy, gdy hotel lub dom znajduje się daleko od dworca, lub też lotniska.

Firma ta zapewnia także maksymalny komfort, na który składa się podróż klimatyzowanymi oraz ogrzewanymi pojazdami. W ich wnętrzu znaleźć można regulowane fotele, bezprzewodowy internet oraz telewizory. Na uwagę zasługują też zatrudnieni kierowcy doskonale znający każdą trasę oraz pojemne bagażniki, które bez problemu pomieszczą nawet dużą liczbę walizek i toreb. Busy poddawane są regularnym przeglądom technicznym, dzięki czemu ryzyko usterki podczas jazdy jest bardzo małe.

  • Użytkownik Maksymilian Krawczyk dodał komentarz 2019-05-24 10:49:48
  • Z tym przewoźnikiem udało mi się szybko i bezpiecznie dojechać do Anglii by odwiedzić siostrę, której nie widziałam 12 lat.
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Biojuice


Dąbie 108a, Dąbie

Zobacz >

Yagoody


Dąbie 108a, Łuków

Zobacz >

Yasumi Chełm


Lwowska 79a, Chełm

Zobacz >